Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ Ogólne  ~  WstapiÂłem do marynarki wojennej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
vought
PostWysłany: Pią 18 Listopad, 2005 19:17  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 85

Dywizjon:

Nick w LFS:

Marynarz Vought melduje siĂŞ!

W dniu dzisiejszym zÂłoÂżyÂłem uroczystÂą przysiĂŞgĂŞ i po zÂłoÂżeniu broni do magazynu otrzymaÂłem 2 dniowÂą przepustkĂŞ do niedzieli godz. 24.00

Oj powiem cieÂżko jest i bedzie jeszcze ciĂŞÂżej ale po dwĂłch tygodniach biaÂłykoniec kity zostaÂł obciĂŞty. Szkole sie na strzelca wartownika w Centrum szkolenia MW w Ustce. Trzeba jednak przyznaĂŚ Âże zmienia sie na lepsze. Armia polska wzoruje sie na amerykaĂąskiej i wychodzi jej to na dobre. Na szkole niema fali, na macierzy conajwyrzej mikro fala ale przepisy sÂą respektowane.
Jedzenie... jak ktos mi powie ze w wojsku a tym bardziej w marynarce Âźle karmiÂą to dostanie niezbĂŞdnikiem w plecy sÂłowo daje. Przez 2 tygodnie utyÂłem ze 4 kilo a zarĂŞczam, nie na piwku przed telewizorem tylko ostro zapierdalajÂąc.
Pozdro.
_________________
Komenda Portu Wojennego Gdynia Oksywie
Batalion Ochrony I ObsÂługi "BOIO"
Trzecia Kompania, Drugi Pluton
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Sro 26 Czerwiec, 2024 13:47 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
gratz
PostWysłany: Sob 19 Listopad, 2005 00:13  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 386
Skąd: N'tyszol
Dywizjon:

Nick w LFS:

Kurde pierwszy ktĂłrego znam Âże mu siĂŞ podoba. Ale tez chyba i pierwszy ktĂłrego znam co poszedÂł z wÂłasnej woli. Znaczy jednego znaÂłem kiedyÂś narodowca co chciaÂł sam do wojska, ale go wysÂłali do psychiatryka i dostal E.

Jeszcze historiĂŞ sÂłyszaÂłem od goÂścia z MW, ktĂłrego zÂłapaÂł tygodniowy sztorm na BaÂłtyku, jak zaczĂŞli kolektywnie spawaĂŚ to po tygodniu mieli zaspawane wszystko, kible, koje, korytarze, schodki, wszystko poza pokladem, bo na pokÂład mieli zamĂłwione zmywanie. A po tygodniu przyleciaÂł helikopter i zabraÂł im jednego typa, ktĂłry byÂł na skraju fizycznego wyczerpania. Jeszcze z dobĂŞ i by mu robili morski pogrzeb.

Na jeziorach tak nie mamy, sÂą moÂże i Wielkie, ale na pewno nie tak fajne. TrochĂŞ ci goÂściu zazdroszczĂŞ...

Trzymaj siĂŞ.
_________________
No i dobrze, fajna zabawa jest, po co to zamykać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
sid---
PostWysłany: Sob 19 Listopad, 2005 00:23  Odpowiedz z cytatem
Zen


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 1673
Skąd: Tychy
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

gratz, to znasz juz dwoch Smile
Poszedlem na ochotnika i zajebiscie mi sie podobalo.
18 miechow w naprawde fantastycznej jednostce. Dostalem w dupe ale nie uwazam tego absolutnie za czas zmarnowany. Maly wlos a zostal bym na kontraktowego. Smile

Vought
Gratuluje Smile
Ja fali tez na jednostce nie mialem, aczkolwiek cyfre starego pamietac musialem.. A ty znasz?
MaÂło! Very Happy

Jakie masz kolory? Jesien chyba to czerowno-¿ó³te?
Moje to byly... Roza niebieska, biaÂło kwitnie bez...
Smile 3maj sie!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
jig
PostWysłany: Sob 19 Listopad, 2005 01:32  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 55
Skąd: Bytom
Dywizjon:

Nick w LFS:

Hmmm marynarka... marynarka to dla mnie dekowe poklady, stalowe kadluby, wielkie dziala i blyszczace jak nowa zlotowka torpedy. Do wartownika mi to jakos nie podchodzi ale gratuluje vought! Mam znajomego ktory rowniez byl wartownikiem w marynarce i bardzo to sobie chwalil. Potem sie najol jako zwykly wartownik czy cos i wyslali go na 2 lata kajs na bliski wschod - a raczej sam sie tam zglosil Razz

Ja rowniez chcialbym sie do wojska zglosic, straszliwie mnie artyleria rajcuje (oczywiscie ze klasyczna), jestem nie za wysoki wiec i do czolgu sie wepcham (tam tez sie dzialo znajdzie Razz) - saper toze fajny, ino nie wiem jak to teraz bedzie. Jakas mature musze dziwna zdac po 5 latach w tej dziwnej szkole Razz i do tego tematy takie jak biologia i chemia na maturze to do wojska raczej ni, chyba ze na jakiegos sanitariusza - Mediiiic!
_________________
MÂłody czÂłowiek uczy siĂŞ zrzucaĂŚ napalm na ludzi, ale nie moÂże napisaĂŚ @#$#! na samolocie bo to nieprzyzwoite.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
jefim-
PostWysłany: Sob 19 Listopad, 2005 13:17  Odpowiedz z cytatem
newbie


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 16
Skąd: ze Wschodu
Dywizjon:

Nick w LFS:

tez byłem w syfie na ochotnika...


w marynarce nie ma fali? przeciez każdy wie ze "bez fali ten okręt nipopłynie" Wink
a falowe jednostki są fajne, ojczyzna użądza ci taki okresowy test na człowieczeństwo,
zdasz go, lub zejdziesz na psy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
vought
PostWysłany: Pią 09 Grudzień, 2005 22:58  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 85

Dywizjon:

Nick w LFS:

to przez fale jest syf, ale teraz fala jest szczatkowa, liczy sie sÂłuÂżba,
a 9 miesiecy skracane do 8 nie da sie byc dziadkiem, niewspominajac ze planuja skrĂłciĂŚ do 6...
_________________
Komenda Portu Wojennego Gdynia Oksywie
Batalion Ochrony I ObsÂługi "BOIO"
Trzecia Kompania, Drugi Pluton
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
steryd
PostWysłany: Nie 11 Grudzień, 2005 17:47  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 67

Dywizjon:

Nick w LFS:

Uuuuuu Vought mowi ze w wojsku dobrze karmia. Mozesz sprobowac wbic mi niezbednik w plecy zanim w samoobronie kropne Cie z P99 Smile bo powiem ze w wojsku to gowno nie zarlo chyba ze sie cos zmienilo od czasu kiedy Steryd w ZARACH zabawial. Mowi wam cos "trojkat bermudzki" Zary Zagan Swietoszow ?? jesli nie to o wojsku nic nie wiecie a SID ZIMA to Krolewski pobor (szelki mam do dzis) Twisted Evil "Fali" to chyba juz nigdzie nie ma tym bardziej ze sluzba 9 miesiecy trwa. Vought w Ustce sa fajne balety nad biedronka w sezonie urlopowym pelno tam lasek ciekawe jak teraz. Trzymaj sie marynarzu ku chwale Ojczyzny Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
vought
PostWysłany: Pon 12 Grudzień, 2005 11:10  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 85

Dywizjon:

Nick w LFS:

To z tym zarcie za wczesnie powiedziane byÂło, ale po 1 jestem w marynarce a tam zarcie zawsze bylo lepsze a po 2 jak mi ktos powie ze w ustce zle karmia to go przywiaze do zderzaka stara w osrodku szkolenia kierowcow.
Tam zawsze bylo wszystko gorace, najwyrzej niebralo sie zupki jak wygladala podejrzanie, na 2 zawsze pyr dawali ze nie dalo rady ich skonczyc , schab itp surĂłwki. Niedzielne sniadanie to sie jakis snikers trafil i jogurcik, co jakis czas czekolada plus suchary.
Teraz w gdyni jest lipa i tesknie za jedzeniem z ustki.
_________________
Komenda Portu Wojennego Gdynia Oksywie
Batalion Ochrony I ObsÂługi "BOIO"
Trzecia Kompania, Drugi Pluton
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
steryd
PostWysłany: Wto 13 Grudzień, 2005 22:57  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 67

Dywizjon:

Nick w LFS:

vought napisał(a):
To z tym zarcie za wczesnie powiedziane byÂło, ale po 1 jestem w marynarce a tam zarcie zawsze bylo lepsze a po 2 jak mi ktos powie ze w ustce zle karmia to go przywiaze do zderzaka stara w osrodku szkolenia kierowcow.
Tam zawsze bylo wszystko gorace, najwyrzej niebralo sie zupki jak wygladala podejrzanie, na 2 zawsze pyr dawali ze nie dalo rady ich skonczyc , schab itp surĂłwki. Niedzielne sniadanie to sie jakis snikers trafil i jogurcik, co jakis czas czekolada plus suchary.
Teraz w gdyni jest lipa i tesknie za jedzeniem z ustki.

Wiec tam jakas szkolka skoro dobrze karmia mnie na szkole kierowcow tez dobrze karmili ale unitarka i reszta sluzby to ZARY a tam lipa nie zarcie kucharze wiecznie napici za kase ze sprzedanego zarcia na lewo:) A co do kierowcow starow to masz jednego tutaj z tym ze na jednostce bojowej dostalem BM21 to taki pakiet 40 rakiet 2m dlugosci kazda kalibru 122mm na podwoziu URALA super bryka zasieg rakiet 21km tym by narozrabial Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  Ogólne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna