Forum Warbirds Center Strona G³ówna
_
Autor Wiadomo¶æ
Strona Glówna WBC ~ Ogólna dyskusja  ~  Te¿ tak macie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz nastêpny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 2
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpna
-nahen
PostWys³any: Pi± 12 Sierpieñ, 2005 06:55  Odpowiedz z cytatem
sier¿ant


Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 231
Sk±d: Gdañsk
Dywizjon:

Nick w LFS:

Jakie¶ dwa dni temu jakim¶ cudem uda³o mi siê zrobiæ streaka 7 w dwóch lotach (jak na mnie to niez³y wyczyn Razz ) W ka¿dym razie nie tyle o streaka mi chodzi co o uczucie z nim zwi±zane albo i nie bo kilka razy bez streaka te¿ go do¶wiadczy³em Razz

A wiêc lecê sobie z F30 do F27 Foczk± A6 standardowym kursem na prze³aj czyli jak najkrócej. gdzie¶ w 2/3 waya widze miêdzy górami na S jakiego¶ dota. Wiêc WEP lekki dive zwrot na S i miêdzy górami ponizej szczytów go zaczynam goniæ. Po jakim¶ czasie okazuje siê ¿e to red leci sobie dla niepoznaki kursem SE coby od S wej¶æ na F30. podchodzê powoli od 6 low.... I tu siê zaczyna Very Happy jestem jakie¶ d13 jeszcze nie wiem co to za plane ale za to zaczynam czuæ jak mi serducho przyspiesza Razz . D8 widzê ¿e to Spit go¶æ mnie nie widzi têtno jakie¶ 160/100... Razz . D3 prawie nie mogê oddychaæ serce wali jakie¶ 180/130... jeszcze trochê podej¶æ... D1.5 têtno 220/180 dr±¿ek trzeszczy wyciskany z si³± jakiej¶ tony, go¶æ oczywi¶cie mnie w tym momencie zauwa¿a i robi gwa³towny zwrot bojowy w lewo ale ma pecha aczyna nurkowaæ i to jego ostatni nurek w tym sortie Razz . Po zestrzale decydujê siê lecieæ spowrotem do F30 bo kurde muszê uspokoiæ sko³atane serducho Very Happy po jaki¶ 2-3 minutach têtno wraca do normy dopiero Very Happy Czy to normalne zjawisko? Do¶wiadczy³em tego ju¿ kilka razy, ¿ona jak mnie zobaczy³a przerazi³a siê ¿ebym czasem zawa³u nie dosta³ w czasie latania Razz

A przy okazji walcz±c miedzy F30 i F27 znalaz³em sposób na Typhoony Razz zw³aszcza te które lec± za tob± my¶l±c ¿e ich nie widzisz Razz . Goni³em hurra który goni³ jakiego¶ golda na jakich¶ 1,5-2K altu miedzy górami zestrzeli³em go i zauwa¿y³em na swojej 6 d14 Typhoona który siê skrada³ od do³u po cichu. Very Happy Very Happy wiec uda³em ze nie widzê ³agodny zwrot w stronê góry i lekki dive go¶æ zacz±³ wychodziæ nademnie i zdecydowa³ sie na atak wiêc ja pó³ beczki, pó³-pêtla do ziemi i nad samym zboczem wyj¶cie Razz biedny typhoon zabrak³o mu jakie¶ 150 metrów coby wyj¶ nad powierzchni± góry Razz wróci³em z tego lotu z 2 albo 3 manouverami i 2 killami Razz

Pozdrawiam
_________________
303rd Kosciuszkowski SQN RF [] Z
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
Reklama
+bot
:)
PostWys³any: Sro 26 Czerwiec, 2024 13:32 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
Mordred
PostWys³any: Pi± 12 Sierpieñ, 2005 07:21  Odpowiedz z cytatem
kadet


Do³±czy³: 19 Lip 2005
Posty: 181
Sk±d: Reichshoff
Dywizjon:

Nick w LFS:

-nahen napisa³(a):

têtno jakie¶ 160/100... Razz . D3 prawie nie mogê oddychaæ serce wali jakie¶ 180/130... jeszcze trochê podej¶æ... D1.5 têtno 220/180 dr±¿ek trzeszczy wyciskany z si³± jakiej¶ tony,


Dok³adnie tak samo mam - tylko zwykle w tej sytuacji skiepszczê atak - po tym sie odró¿nia asa od byle pilota ¿e mimo tego i¿ mu organizm szaleje as robi co trzeba, wybiera odpowiedni k±t ataku i celnie strzela... przeciêtny pilot ma nawet szanse z tych emocji r±bn±æ w ziemiê albo urwaæ sobie skrzyde³ko zbyt szybkim manewrem :029:

P.S. granie po 50-tce mo¿e byæ niebezpieczne dla zdrowia?
_________________
Piszê jednorazowo du¿o postów zanim znów zniknê na kilka lat.
[img][/img]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
 
Beryl
PostWys³any: Pi± 12 Sierpieñ, 2005 07:43  Odpowiedz z cytatem



Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

ja przeciwnie, podczas ataku z dead6 zamieram. 0 oddechu zeby typa nie sploszyc puls 0. za to podczas l±dowañ na lotniskowcu moje standardowe 130/90 i têtno 70 podskakuje to 160/110/90 Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
 
laxtsc
PostWys³any: Pi± 12 Sierpieñ, 2005 08:22  Odpowiedz z cytatem
Go¶æ





Dywizjon:

Nick w LFS:

Tez sie zdarza, jednak znacznie rzadziej niz na poczatku. Strach przed utrata strika przyslania koncentracje nad eliminacja cona. Kiedys serducho juz mi walilo przy nurkowaniu z wysokiej szostej. Teraz zdarza sie, gdy walka przeciaga sie w nieskonczonosc 50m nad woda i kazde drgniecie reki prowadzi do przeciagniecia. To juz taka wojna nerwow Smile

Zauwazylem, ze sluchanie ulubionej muzyki podczas lotu pomaga sie skupic i uspokoic nerwy. Warto chwilke poeksperymentowac Smile Zapuscic album Metallicy "Kill'em All" i wio na cony Very Happy
Powrót do góry
 
 
syd
PostWys³any: Pi± 12 Sierpieñ, 2005 09:27  Odpowiedz z cytatem
sier¿ant


Do³±czy³: 28 Gru 2004
Posty: 250
Sk±d: St±d
Dywizjon:

Nick w LFS:

U mnie podobnie. Widze kona, serducho skacze, wyraz twarzy to Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ,i....................................................................................................................................pudlo. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad A po chwili Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked jak ja to moglem spieprzyc.
Zdecydowanie lepiej pruje sie w naglych sytuacjach gdzie koles wyskakuje nagle przed celownik i nie ma czasu na zastanawianie sie. A wtedy to juz tylko Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
 
hrabia303
PostWys³any: Pi± 12 Sierpieñ, 2005 10:03  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Do³±czy³: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Sk±d: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

laxtsc napisa³(a):

Zauwazylem, ze sluchanie ulubionej muzyki podczas lotu pomaga sie skupic i uspokoic nerwy. Warto chwilke poeksperymentowac Smile Zapuscic album Metallicy "Kill'em All" i wio na cony Very Happy



Do Wb pasuje mi „No remorse” z Kill'em All


[…]Attack !!!
Bullets are flying people are dying
With madness surrounding all hell's breaking loose
Soldiers are shouting to take their abuse
With war macine going blood starts to floving
No mercy given to anyone hear the furious fighting
Swords are like lighting it all becomes frightening you
Know death is near
No remorse

[…]Atak!!!
Kule fruwaj±, ludzie umieraj±
W¶ród szaleñstw wokó³ piek³o wydostaj± siê na zewn±trz
¯o³nierze tropi± wroga, cia³a k³êbi± siê
Strza³y krzycz± by przyj±æ ich obelgi
Kiedy wojenne machiny zaczynaj± siê poruszaæ p³ynie krew
¯adnej lito¶ci dla nikogo, s³yszysz zaciek³± walkê
Miecze jak b³yskawice, wszystko staje siê przera¿aj±ce
Wiesz, ¿e ¶mieræ jest blisko
¯adnych skrupu³ów

__________________________________
Ja przy dolatywaniu do cona czuje jak mi siê miê¶nie rêki napinaj± jak za mocno siê usztywniê to zazwyczaj przelatuje ko³o cona nie oddaj±c nawet strza³u. Kiedy¶ mia³em problemy z l±dowaniem Wink Pikawy dostawa³em, skurczu miê¶ni i gleby by³y Very Happy Czego siê bojê sprayu i pk. Jestem za zmniejszeniem efektywno¶ci ammo lub popraw± DMG i likwidacj± pk __________________________________
_________________

"Jecha³em tak szybko gdy¿....lubiê zapierdalaæ..."


Ostatnio zmieniony przez hrabia303 dnia Pi± 12 Sierpieñ, 2005 10:15, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
joohny
PostWys³any: Pi± 12 Sierpieñ, 2005 10:11  Odpowiedz z cytatem
pilot


Do³±czy³: 20 Sty 2005
Posty: 668
Sk±d: Lublin
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

wg zaleceñ lekarzy najlepsz± ucieczk± przed zawa³em jest trening fizyczny i zmuszenie ze trzy razy w tygodniu serca do bicia z têtnem powy¿ej 150. Tak¿e nahen spoko przed zawa³em - zamiast siê mêczyæ, pociæ ( a pó¼niej wiadomo mo¿na siê przeziêbiæ) - trzy ciche podej¶cia od 6 na wroga i profilaktykê kardiologiczn± masz za³atwion±.
Mi te¿ do pewnego czasu wali³a pikawa - teraz siê uspokoi³a bo i tak wiem ¿e raczej nie trafiê Rolling Eyes Skradam siê -celujê z d12 do d5 celownik pieknie siê zgrywa z conem, przy d4 malutka poprawka - d3 i ni¿ej celownik lata w góre dó³ i prawolewo. Jedyna nadzieja ze goscio wykona nag³y nmanewr i wpadnie w korek.
Po treningach offline natomiast zacz±³em czê¶ciej trafiaæ przy mijankach ( nie czyste HO ale mijanki pod ró¿nymi k±tami) Wystarczy ¿e go¶æ dostanie 2-3 dwudziestki i walkê ko³ow±, jak i ucieczkê ma raczej z g³owy (G-over). Pó¼niej go tylko trzeba humanitarnie dobiæ Razz
_________________
Parkinson czy Alzheimer? Wybór jest prosty.
Lepiej po³owê rozlaæ ni¿ zapomnieæ wypiæ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
Al
PostWys³any: Pi± 12 Sierpieñ, 2005 12:09  Odpowiedz z cytatem
sier¿ant


Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 353
Sk±d: Poznañ
Dywizjon:
302nd POLISH SQ
Nick w LFS:

wczoraj wlasnie tak sprulem 2 corsairy - nie widzieli mnie biedacy i dostali tyle olowiu ile sami wazyli, ale serducho walilo mocno, jak zawsze gdy podchodze cona ktory mnie nie widzi Wink
_________________
F/Lt -al--- from 302nd Polish Squadron "Poznañski"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
gratz
PostWys³any: Pi± 12 Sierpieñ, 2005 12:11  Odpowiedz z cytatem
sier¿ant


Do³±czy³: 20 Gru 2004
Posty: 386
Sk±d: N'tyszol
Dywizjon:

Nick w LFS:

He, te¿ tak kilka razy mialem, ostatnio jak po w±wozach goni³em badmada, ja 109 on beau wiêc to troche wyrownywalo szanse, d¿oj spocony, sucho w ustach, serce ma³o mi prze³ykiem nie wyskoczy³o, chyba z 10 minut to trwa³o, a¿ spad³. Ostrro.

Muzyka nigdy mi nie pasowa³a do latania, bo mnie rozprasza, a metallica jest szczególnie niedobra bo mi nakrêca g³owê i nie trafiam.

Ale za to sobie wla¶nie w³±czy³em, do pakowania na urlop jak znalaz³ - when we start to pack we'll never stop again Very Happy

OT - jak jade na tydzieñ sam to zabieram niedu¿y plecak i ¶piwór, jak jadê z pann± to nie wiem jak to wszystko co "musimy" zabraæ zmieszczê do samochodu...
_________________
No i dobrze, fajna zabawa jest, po co to zamykaæ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
 
Beryl
PostWys³any: Pi± 12 Sierpieñ, 2005 12:30  Odpowiedz z cytatem



Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

muzyka taaaaak tak-tak swojego streaka ~40 zrobi³em miêdzy innymi dziêki temu, ¿e s³uchaj±c muzyki wprowadza³em siê w jaki¶ rytm walki i walka by³a mniej wiêcej taka jak aktualnie lec±cy kawa³ek. trochê offspring, Iron Maiden i szalony Rob Zombie, idealna szybka,agresywna muza do walki z 3ma conami tu¿ nad gleb± Very Happy a teraz zombie siê ciut znudzi³, s³ucham elektrycznych gitar i efekty widaæ...wszystko $#^& Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
 
yano
PostWys³any: Sob 13 Sierpieñ, 2005 15:44  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 54
Sk±d: Wawa PL
Dywizjon:

Nick w LFS:

berylu, masz 0/0 i nie oddychasz bo to ty jeste¶ tym kim¶ (conem) kt órego sie zachodzi od 6. Swoj± drog± ja i webster te¿ - wide lot piratów 3x p51d w szyku Very Happy
_________________
I'm a colt in your stable
I'm what Cain was to Abel
mister catch me if you can
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Yahoo messenger  
 
rax
PostWys³any: Sob 13 Sierpieñ, 2005 16:46  Odpowiedz z cytatem



Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 1895
Sk±d: Planeta Ziemia :)
Dywizjon:

Nick w LFS:

Yano to ty jeszcze zyjesz ???? Shocked
_________________
pierdziec nie ma komu !!! ale wachac to by wszyscy chcieli !!! Wink
pijcie wodê! -woda ma moc... unosi statki, porusza m³yny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
 
yano
PostWys³any: Nie 14 Sierpieñ, 2005 13:17  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 54
Sk±d: Wawa PL
Dywizjon:

Nick w LFS:

umarlem i zmartwychwstalem Very Happy
_________________
I'm a colt in your stable
I'm what Cain was to Abel
mister catch me if you can
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Yahoo messenger  
 
rax
PostWys³any: Nie 14 Sierpieñ, 2005 13:55  Odpowiedz z cytatem



Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 1895
Sk±d: Planeta Ziemia :)
Dywizjon:

Nick w LFS:

yano napisa³(a):
umarlem i zmartwychwstalem Very Happy


mam rozumiec ze latac tez zaczniesz ?
_________________
pierdziec nie ma komu !!! ale wachac to by wszyscy chcieli !!! Wink
pijcie wodê! -woda ma moc... unosi statki, porusza m³yny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
 
Beryl
PostWys³any: Pon 15 Sierpieñ, 2005 19:59  Odpowiedz z cytatem



Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

yano napisa³(a):
berylu, masz 0/0 i nie oddychasz bo to ty jeste¶ tym kim¶ (conem) kt órego sie zachodzi od 6. Swoj± drog± ja i webster te¿ - wide lot piratów 3x p51d w szyku Very Happy


s± jeszcze prawidziwi piraci na tym ¶wiecie Very Happy bêdziesz na airshow emerycie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz nastêpny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 2
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpna
Forum Warbirds Center Strona G³ówna  ~  Ogólna dyskusja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna