Forum Warbirds Center Strona G³ówna
_
Autor Wiadomo¶æ
Strona Glówna WBC ~ Gadka Szmatka  ~  LooL

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz nastêpny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
hrabia303
PostWys³any: Sro 13 Lipiec, 2005 08:27  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Do³±czy³: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Sk±d: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

Cytat:
spaslak [], 2005-07-12 18:45:01

HEj jestem grubym ochydnym spa¶lakiem.MAm 21 lat i lubiê pykaæ m³ode jêdrne panienki.skonczy³em zawodóê i obecnie siedzê w domu.Mam trochê pryszczy t³ust± skórê i parê innych wad(ma³e
dzia³o).Dotychczas laski nie chcia³y mi dawaæ ty³ka.Jak by siê jaka¶ zdecydowa³a to niech da znaæ.powiedzia³em tylko prawdê o sobie.mo¿e przynajmniej jaki¶ spu¶cik w cyce.pa


A tu odpowiedz:

Cytat:
szkieletor [], 2005-07-12 20:12:33

Hej spaslak. Jestem strasznie chuda prawie jak szkielet.Mam 19 lati lubie byc pykana przez spaslaka. Co prawda nie skonczylam podstawowki ale na kompiuterach znam sie.Twoje wady nie przeszkadzaja
mi.Co prawda ze spuscikiem na cyce beda problemy bo ich nie posiadam, ale mozemy popracowac nad innymi organami.Daj jakos znac to sie spikniemy

_________________

"Jecha³em tak szybko gdy¿....lubiê zapierdalaæ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
Reklama
+bot
:)
PostWys³any: Wto 25 Czerwiec, 2024 07:18 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
szymon
PostWys³any: Sro 13 Lipiec, 2005 14:16  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 989
Sk±d: Pilica
Dywizjon:
303 Ko¶ciuszkowski
Nick w LFS:

hrabia303 napisa³(a):
Cytat:
spaslak [], 2005-07-12 18:45:01

HEj jestem grubym ochydnym spa¶lakiem.MAm 21 lat i lubiê pykaæ m³ode jêdrne panienki.skonczy³em zawodóê i obecnie siedzê w domu.Mam trochê pryszczy t³ust± skórê i parê innych wad(ma³e
dzia³o).Dotychczas laski nie chcia³y mi dawaæ ty³ka.Jak by siê jaka¶ zdecydowa³a to niech da znaæ.powiedzia³em tylko prawdê o sobie.mo¿e przynajmniej jaki¶ spu¶cik w cyce.pa



Analizuj±c to pod k±tem "Psychoanalizy Freuda" i WB:

21 lat -> tutaj na maksa stara siê pokazaæ swoj± dojrza³o¶æ, ale poniewa¿ nie jest zbyt ¶mig³y w pisaniu na klawiaturze, pomyli³ siê w kolejno¶ci , tak naprawdê ma 12 lat, a wiek umys³owy oscyluje wokó³ 6-8 lat.

lubiê pykaæ m³ode jêdrne panienki -> jego dotychczasowe zdobycze to panienki z ok³adek "Naj" i "Chwili dla Ciebie", jednym s³owem weso³y i niepoprawny onanista.

Gruby ochydny spa¶lak -> nieatrakcyjny m³odzienic, nie lubi±cy lataæ ani fighterami ze wzglêdu na tusze i k³opoty ¿o³±dkowe podczas wykonywania pêtli lub beczki, a buffy go brzydz±, bo podczas altowania mo¿e ca³y czas ¿reæ i przybieraæ na wadze.Poza tym lataj±c buffami nie czuje tak po¿±danego przez siebie kontaktu z innymi.

Gruby ochydny spa¶lak + obecnie siedzê w domu -> ze wzglêdu na wymiary i tuszê, woli siedzieæ na fieldzie nic nie porabiaj±c, a poniewa¿ ma chêæ wyrwaæ panienkê, wozi siê po fieldzie bryk±, czyli tunningowanym hmackiem

skoñczy³em zawodówê -> tu troszeczkê ponios³a go werwa celem wyrwania panienki i zaimponowania jej swoj± wiedz±, tak naprawdê ma skoñczone 3 klasy podstawówki, ale z wielkim trudem. Trzeci± klasê najprawdopodobniej powtarza³ 2-3 razy.

Dotychczas laski nie chcia³y mi dawaæ ty³ka -> czuje siê wyalienowany i nielubiany co powoduje u niego chêæ zemsty na innych za wszelkê cenê, tak± jak naginanie na maxa panuj±cych regu³, a jak ju¿ to jego zemsta musi byæ chamska i dzia³aj±ca na innych jak np. znane wszytkim doskonale PK lub kill od 1x20mm.

parê innych wad(ma³e dzia³o) ...mo¿e przynajmniej jaki¶ spu¶cik w cyce -> tu trafia w sedno z powodu niewymiarowo¶ci organu, stara siê wo¿±c sie tunningowanym hmackiem po fieldzie podrasowywaæ sobie jego dzia³a ce³em oddzia³ywania na swoj± psychikê zniszczon± kompleksem ma³ego fiuta, spu¶cik w cyce to jego najwiêksze marzenie, namiastê tego marzenia spe³nia sobie ³aduj±c innym pilotom PK z hmacka - prawdopodobnie onanizuj±c siê przy tym.

Wynika analizy: TO POST -MART'A- Very HappyVery HappyVery Happy
_________________
Hell Hath No Fury Like A FireFighter

Ochotnicza Stra¿ Po¿arna Pilica
www.osp.pilica.com.pl
¦l±ska Galeria Fotografii Po¿arniczej
www.sgfp.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
 
szymon
PostWys³any: Sro 13 Lipiec, 2005 14:42  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 989
Sk±d: Pilica
Dywizjon:
303 Ko¶ciuszkowski
Nick w LFS:

Analizy ci±g dalszy tym razem Odpowiadaj±cy:

[quote="hrabia303"]
Cytat:
szkieletor [], 2005-07-12 20:12:33
Hej spaslak. Jestem strasznie chuda prawie jak szkielet.Mam 19 lati lubie byc pykana przez spaslaka. Co prawda nie skonczylam podstawowki ale na kompiuterach znam sie.Twoje wady nie przeszkadzaja
mi.Co prawda ze spuscikiem na cyce beda problemy bo ich nie posiadam, ale mozemy popracowac nad innymi organami.Daj jakos znac to sie spikniemy


Hej spa¶lak -> to próba nawi±zania kontaktu z kim¶ kogo uwa¿a za bratni± duszê i poci±gaj± go jego brudne sztuczki i s³awa z tym zwi±zana

Jestem strasznie chuda prawie jak szkielet -> to prawie jak cytat z "Gwiezdnych Wojen", co¶ a la "Mistrzu mój do piêt ci nie dorastam ale ciê powa¿am i chcê byæ taki ja ty".

Mam 19 lati lubie byc pykana przez spaslaka -> tutaj te¿ kole¶ myli siê w wieku, dodajac sobie z przodu jedynkê, ma 9 lat, umys³ow 6 góra 7 lat. Liczba 19 mo¿e równie¿ wskazywaæ na jego IQ, które jak widaæ wysokie nie jest. Lubi byæ pyskany - uwielbia jak inni odpowiadaj± na jego s³owne zaczepki, rozkoszuje sie pyskowaniem i gadaniem pierdó³ na kanale 100, tylko po to aby siê na nim pokazaæ, jak ju¿ kto¶ odpowie na jego zaczepkê, czuje siê w siódmym niebie i zapewne siêga w majtory. Marzenie jego ¿ycia to faktycznie dostaæ po ryju od ros³ego i oble¶nego spa¶laka, co zapewne ma go doprowadziæ do ejakulacji.

Co prawda nie skonczylam podstawowki ale na kompiuterach znam sie -> tutaj nawiazuje do swojego wieku, poziomu intelignecji i wykszta³cenie (1-2 klasa podstawówki, a ze wzglêdu na specyficzn± pisownie, mo¿na mniemaæ ¿e to szko³a specjalna). Jego znajomo¶æ "kompiuterów" jak sie wyra¿a, to przewa¿nie doskonale opanowane tajniki brazylijskich warpów - co w konkluzji doprowadza do stwierdzenia, ¿e lubi serial "StarTrek".

Twoje wady nie przeszkadzaja mi -> znów wyrazu szacunku i powa¿ania dla swojego mistrza, wszelkimi ¶rodkami chce byæ taki jak on, w my¶l zasady nie wa¿ne jak gadaj± byle by gadali o mnie.

Co prawda ze spuscikiem na cyce beda problemy bo ich nie posiadam, ale mozemy popracowac nad innymi organami.Daj jakos znac to sie spikniemy -> nadmienia mistrzowi swojemu, ¿e ze ¶pu¶cikiem w cyce, czyli PK od 1x20mm mo¿e byæ problem bo lataj± po tej samej stronie. Popracowanie nad innymi organami oraz spikniêciê siê - to ju¿ zawolaowana pro¶ba o bli¿sze spotkanie, kiedy to mistrz ma udowodniæ swoj± wy¿szo¶æ nad swoim padawanem, pro¶ba ta ma widoczny podtekst seksualny, padawan chce spe³niæ ka¿d± pro¶bê mistrza.

Wynika analizy: TO POST ISRAEL'A Very HappyVery HappyVery Happy
_________________
Hell Hath No Fury Like A FireFighter

Ochotnicza Stra¿ Po¿arna Pilica
www.osp.pilica.com.pl
¦l±ska Galeria Fotografii Po¿arniczej
www.sgfp.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
 
makcarpik
PostWys³any: Sro 13 Lipiec, 2005 19:21  Odpowiedz z cytatem
sier¿ant


Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 461
Sk±d: Przemy¶l
Dywizjon:
303rd SQN
Nick w LFS:

Lol Szymon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Posika³em siê ze ¶miechu (<- tej wypowiedzi nie analizuj Wink ).
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
 
gratz
PostWys³any: Sro 13 Lipiec, 2005 19:48  Odpowiedz z cytatem
sier¿ant


Do³±czy³: 20 Gru 2004
Posty: 386
Sk±d: N'tyszol
Dywizjon:

Nick w LFS:

Ja pierdykam, po takim dniu jak dzisiaj mia³em, wasze dysertacje stawiaj± na nogi lepiej ni¿ najlepsza kolumbijska koka. WTG Smile



edit: czemu sobie wkrêci³em ze to Plush z Szymonem zrobili analize i interpretacje psychologiczn± wspomnianych typów to nie wiem. Mózg mam jaki¶ opuchniety...
_________________
No i dobrze, fajna zabawa jest, po co to zamykaæ


Ostatnio zmieniony przez gratz dnia Sro 13 Lipiec, 2005 20:23, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
 
Beryl
PostWys³any: Sro 13 Lipiec, 2005 20:19  Odpowiedz z cytatem



Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

chyba siê powtarzam... ale daj mi tego co Ty palisz!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
 
joohny
PostWys³any: Czw 14 Lipiec, 2005 16:39  Odpowiedz z cytatem
pilot


Do³±czy³: 20 Sty 2005
Posty: 668
Sk±d: Lublin
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

pogubi³em siê w tym wszystkim - to w koñcu spa¶lak sobie bzyk±³ czy nie Confused
_________________
Parkinson czy Alzheimer? Wybór jest prosty.
Lepiej po³owê rozlaæ ni¿ zapomnieæ wypiæ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz nastêpny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
Forum Warbirds Center Strona G³ówna  ~  Gadka Szmatka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna