Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ Ogólna dyskusja  ~  energy fighers

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
gratz
PostWysłany: Czw 23 Grudzień, 2004 08:34  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 386
Skąd: N'tyszol
Dywizjon:

Nick w LFS:

Witam

pytanie mam: jaki jest optymalny kÂąt lotu przy energy ataku? WszĂŞdzie jest jak to zrobiĂŚ, tylko nie ma nigdzie sÂłowa na temat kÂąta zejÂścia i powrotu na gĂłrĂŞ, Âżeby nie stracic energii bez sensu.

Troche wczoraj ĂŚwiczyÂłem na rusku i nauczyÂłem siĂŞ Âże 90 stopni i nurek 700 kmh koĂączy siĂŞ wbiciem w pas startowy 3 metry przed goÂściem ktĂłrego chciaÂłem zvulchowaĂŚ Smile

Inne kÂąty wychodziÂły lepiej lub gorzej, ale chciaÂłem zapytaĂŚ co na ten temat sÂądzÂą pros.

Gwoli wyjaÂśnienia - jestem absolutnie zielony w walce powietrznej, sporo symulatorowaÂłem, ale nigdy online.

Puzdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Nie 16 Czerwiec, 2024 13:17 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
Beryl
PostWysłany: Czw 23 Grudzień, 2004 09:39  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

optymalny atak to od 6tej, czyli dok³adnie za wrogiem. Je¿eli culchujesz najlepiej zejœÌ z du¿¹ prêdkoœci¹ na 0 alt i strzelaÌ od dupy strony a nie a zgóry, bo od ty³u ³atwiej poprawkê daÌ. Ale jeœli masz kompleks ni¿szoœci i musisz od góry to k¹t jakieœ 30-45 stopni,ale to te¿zale¿y od samolotu, na zece bym tego nie próbowa³ Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
vought
PostWysłany: Czw 23 Grudzień, 2004 18:24  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 85

Dywizjon:

Nick w LFS:

W energy fiting atakujac odleglu nisko lecacy cel najlepiej zejsc ostro w dol tak by jeszcze przed pojawieniem sie ikonki byc pod conem i potem lecac prosto podleciec pod niego i dopiero na d5 podciagnac regulujac obroty wejsc mu na 6 na d2 i spokojnie 1 seria rozpirzyc.
2gi typ ataku to atak z nurka, generalnie wykonnywany gdy dostepna jest duza sila ognia, najlepiej cos wiecej niz 2x20mm, (8x12mm w p47 genialnie sie sprawdza) przeciwnik znajduje sie pod nami, ustawiamy sie rownolegle do jego lotu noi kat ataku powinien byc dosyc spory, imho wiecej niz 40stopni ale nie wiecej niz ostre 70. Czemu tak? Ano jesli juz uda nam sie odmierzyc poprawke i wsadzic nawet niezadluga serie w przeciwnika duzy kat spoteguje sile niszczaca pociskow. Nienalezy tez zwlekac z ogniem do ostatniej chwili, na d3 seria bedzie za krotka i mozemy sie zwiesic probojac zniszczyc wroga w rezultacie zderzajac sie z nim.
_________________
Komenda Portu Wojennego Gdynia Oksywie
Batalion Ochrony I ObsÂługi "BOIO"
Trzecia Kompania, Drugi Pluton
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  Ogólna dyskusja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna