Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ Ogólna dyskusja  ~  Tworze nowy sq

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 3 z 7
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
vought
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 14:07  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 85

Dywizjon:

Nick w LFS:

Fajnie ¿e o tym wszystki dowiaduje sie teraz z forum, ¿e dowiedzia³em sie od malucha ¿e dywizjonu ju¿ niema, fajnie ¿e ktoœ raczy³ wspomnieÌ choÌ s³owo drugiej osobie w sq po Tobie Rax. Fajnie ¿e grupe ludzi w szwadronie z tradycjami, w 2 letniej pracy zgrywania, rekrutacji i treningów postanowi³es rozwi¹zaÌ z w³asnego widzi misiê. Osobiœcie móg³bym przenieœÌ siê do tego nowego sq ale niezrobie tego z kilku powodów.
Latam teraz na iÂł2 i po 3 latach w WB stwierdzam jak niewiele moje umiejĂŞtnoÂści sÂą warte jesli chodzi a coÂś trudniejszego niÂż arcade jakim jest wb.
Od d³u¿szego czasu RFH mnie ju¿ wkurwia³ i to coraz bardziej. Hmacki i inne pierdo³y, gdy zresetowali tod, przebra³a sie miarka. A zatem niedoœÌ ¿e WB jest relatywnie prostacki to jeszcze ruski staraj¹ sie go jeszcze bardziej unierealniÌ.
A wiêc nieprzewiduje graÌ zbytnio na FH w najbli¿szym czasie, niewiem czy w najd³¿szym czasie wogle bêde siedzia³ na kompie bo szukuj¹ sie zyciowe zmiany a wiêc byÌ mo¿e zobaczymy sie kiedyœ niewiem kiedy, mo¿e wpadne ¿eby wam dokopoaÌ .
_________________
Komenda Portu Wojennego Gdynia Oksywie
Batalion Ochrony I ObsÂługi "BOIO"
Trzecia Kompania, Drugi Pluton
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Sob 29 Czerwiec, 2024 06:52 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
Ziomek
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 14:18  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 376

Dywizjon:

Nick w LFS:

no to po sq :612:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Beryl
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 14:29  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

Vought - jedno maÂłe ale - Rax nie chciaÂł rozwiÂązaĂŚ Sqn a tylko go opuÂściĂŚ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Al
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 14:30  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 353
Skąd: Poznań
Dywizjon:
302nd POLISH SQ
Nick w LFS:

R.I.Pieces i powodzenia na nowej drodze zycia Smile Szkoda ze nie bedzie 303ego :> Fajnie sie z wami chopoki latalo Wink
_________________
F/Lt -al--- from 302nd Polish Squadron "Poznański"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
vought
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 16:31  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 85

Dywizjon:

Nick w LFS:

Beryl napisał(a):
Vought - jedno maÂłe ale - Rax nie chciaÂł rozwiÂązaĂŚ Sqn a tylko go opuÂściĂŚ.

Dowudce niemoÂże opuÂściĂŚ sq, jakoze opuszcze rĂłwna siĂŞ rozwiazaniu
_________________
Komenda Portu Wojennego Gdynia Oksywie
Batalion Ochrony I ObsÂługi "BOIO"
Trzecia Kompania, Drugi Pluton
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Beryl
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 17:21  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

i co,ma byĂŚ "niewolnikiem"?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
igi
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 19:12  Odpowiedz z cytatem
newbie


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 25
Skąd: Katowice
Dywizjon:

Nick w LFS:

A ja uwazam ze bylo dobrze, jakos nigdy zadnych problemow nie widzialem (moze to wynika z tego ze za czesto na forum nie zagladam) , latalem se spokojnie w 303 i bylo dobrze. Bede latal dalej ale jako wolny strzelec, wkoncu mam do tego prawo. Co prawda wolal bym latac w 303 niz jako free. Jak by nie bylo jest to gra oparta na faktach z II WS i ludzie staraja sie jakos to utrzymywac, przynajmniej po nazwach sq, a nie jakas nazwa geriatrycy. Vipe ma racje zeby stworzyc 2 odlam 303 tak jak w siberianch, chociaz ja uwazam ze i tak sie za duze wymagania stawia, ale to jest moje ZDANIE. Pozdro...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
vipe
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 19:20  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 278
Skąd: Poznan
Dywizjon:

Nick w LFS:

a wlasnie do tego zmierzalem co igi napisal WB bez 303ciego to tak jakby w wojennych strategiach na Polske napadali hipisi, no ale to jest tylko moje zdanie ja akurat w 302 latam dla siebie, ludzi, tradycji i nazwy, no ale kazdy ma swoje motywy

ale spoko widze ze raxowe dzieci lataja po przeciwnej stronie wiec pojedynki beda ciekawsze Very Happy
_________________
F/Lt Vipe from 302nd Polish Squadron "PoznaĂąski"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
rax
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 21:39  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1895
Skąd: Planeta Ziemia :)
Dywizjon:

Nick w LFS:

igi napisał(a):
A ja uwazam ze bylo dobrze, jakos nigdy zadnych problemow nie widzialem (moze to wynika z tego ze za czesto na forum nie zagladam) , latalem se spokojnie w 303 i bylo dobrze. Bede latal dalej ale jako wolny strzelec, wkoncu mam do tego prawo. Co prawda wolal bym latac w 303 niz jako free. Jak by nie bylo jest to gra oparta na faktach z II WS i ludzie staraja sie jakos to utrzymywac, przynajmniej po nazwach sq, a nie jakas nazwa geriatrycy. Vipe ma racje zeby stworzyc 2 odlam 303 tak jak w siberianch, chociaz ja uwazam ze i tak sie za duze wymagania stawia, ale to jest moje ZDANIE. Pozdro...



nie za czesto tylko kilka razy w roku ...a to uwaga nie tylko do ciebie ale do wielu innych !!! jak by ktos czytal to co tu sie dzieje to moze wygladalo by to inaczej.

vought napisal : " w 2 letniej pracy zgrywania, rekrutacji i treningĂłw postanowiÂłes rozwiÂązaĂŚ z wÂłasnego widzi misiĂŞ" chyba cos przegapilem Laughing

co do tego co ty naskrobales to po czesci masz racje...ale jako jeden z liderow powinienes wykazac wiecej zainteresowania i zaangazowania w czasie gdy sq dzialal a nie w momencie jak sie cos pierdoli.

Jeszcze jedna uwaga : prosze nie obrazajcie mnie za to co zrobilem bo ja nikogo nie obrazam !!! [/quote]
_________________
pierdziec nie ma komu !!! ale wachac to by wszyscy chcieli !!! Wink
pijcie wodę! -woda ma moc... unosi statki, porusza młyny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
igi
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 23:50  Odpowiedz z cytatem
newbie


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 25
Skąd: Katowice
Dywizjon:

Nick w LFS:

1. Ok ja sie z tym zgadzam, ze prawie wogole nie zagladalem na forum i wcale tego nie ukrywam, zresszta widac po ilosci postow.

2. Tak wogole podkreslam TO CO PISZE TO JEST MOJE ZDANIE i to co zauwazylem na forum, jest raczej wymiana zdan na jakis temat...np. jakie samoloy sa dobre, kto jakich dzoistikow uzywa itp.. ja sie np nie wypowiadam bo sie na tym nie znam, a jak porusze jakis temat to sie musze na nim znac, ale jak widac na malo czym sie znam bo prawie wogole sie nie wypowiadam.

3. braciszku moj kochany nie mam zamiaru cie obrazac, ja poprostu mowie co mi lezy i tyle, i nie odnos sie do moich wypowiedzi ze zlym zrozumieniem, mam prawo jak kazdy inny.

4. Vipe napisal ze lata w 302 dla siebie, ludzi, tradycji,nazwy, etc... tak samo ja latalem w 303 i mam nadzieje ze nadzieje jeszcze taki dzien ze bedziemy dalej pod ta sama nazwa wszyscy razem latac ...""Wielu z nas moze przebierac w dywizjonach
ale takiego klimatu nigdzie sie nie znajdzie"... i wydaje mi sie ze haslo naskrobane przez Kopiego samo z siebie sie nie wzielo.

5. wszsytkie polskie sq sie dogadaly ze lataja po jednej stronie, bylo to w pewnym stopniu jakies przelamanie, a teraz czesc z nas lata po goldach czesc po redach, jak dla mnie jest to dziwne ze dzisiaj musialem zeszczelic kogos z polskiego sq, bo jak juz wspomnialem jest to oparte w jakims stopniu na historii.

WSZYSKIE MOJE WYPOWIEDZI BYLY WYLACZNIE MOIMI ODCZUCIAMI I NIE MAM ZAMIARU NIKOGO OBRAZAC I ZADNYCH DECYZJI PODWYZAC, ZYJEMY WKONCU W WOLNYM KRAJU..... by igi from 303..........
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Julius
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 07:30  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 544
Skąd: Tychy
Dywizjon:
303sqn
Nick w LFS:
[WBT]Julius

igi napisał(a):
""Wielu z nas moze przebierac w dywizjonach
ale takiego klimatu nigdzie sie nie znajdzie"...


Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
hrabia303
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 10:57  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Skąd: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

Cytat:
5. wszsytkie polskie sq sie dogadaly ze lataja po jednej stronie, bylo to w pewnym stopniu jakies przelamanie, a teraz czesc z nas lata po goldach czesc po redach, jak dla mnie jest to dziwne ze dzisiaj musialem zeszczelic kogos z polskiego sq, bo jak juz wspomnialem jest to oparte w jakims stopniu na historii.

Latamy gold tylko, dlatego ¿e znudzi³y siê Redy 7tygodni ju¿ doœÌ. Polatamy trochê gold i znowu siê dopasujemy do reszty polskich sq
_________________

"Jechałem tak szybko gdyż....lubię zapierdalać..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
vipe
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 14:27  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 278
Skąd: Poznan
Dywizjon:

Nick w LFS:

tylko jak zaproponowalem bysmy troszke polatali gold wspolnie rax mi stanowczo odmowil....oj panowie cos krecicie zawiodlem sie na was Wink
_________________
F/Lt Vipe from 302nd Polish Squadron "PoznaĂąski"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
szymon
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 14:28  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 989
Skąd: Pilica
Dywizjon:
303 Kościuszkowski
Nick w LFS:

MoÂżliwe Âże trafiÂłeÂś w sedno Vipe Sad
_________________
Hell Hath No Fury Like A FireFighter

Ochotnicza Straż Pożarna Pilica
www.osp.pilica.com.pl
Śląska Galeria Fotografii Pożarniczej
www.sgfp.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
hrabia303
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 14:46  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Skąd: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

Bo tedy RAX byÂł w sq jeszcze i nie chciaÂł z gĂłry wszystko ustalaĂŚ… teraz mamy anarchie i prĂłbujemy wszystko uporzÂądkowaĂŚ.
_________________

"Jechałem tak szybko gdyż....lubię zapierdalać..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 3 z 7
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  Ogólna dyskusja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna