Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ Dodatki  ~  Makao prodakszyn :)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 3 z 8
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
mateusz_gosc
PostWysłany: Czw 08 Listopad, 2007 12:35  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 308

Dywizjon:

Nick w LFS:
mateusz_gosc PL

nie wiem czy już kupie w tym lub przyszłym miesiącu grafe ... ;/ wczoraj licytowałem GEFORCE 8600GTS !! cena była 370 zł a nówka kosztuje 600-700 zł do tego to była limitowana edycja z taktowaniami 745 !!!! oczywiście chciałem pod koniec dac 380 i był napis PONIŻEJ MINUTY oczywiscie dałem 380 ! ale nie zdązyłem ! bo aukcja się zakończyła !! czyli OKAZJA przepadła ;/ a bym miał karte za 380 która jest warta 600-700 zl ;/ sie tak wkurzyłem ze przez to zbrzydły mi wszystkie karty;/ nie patrze już na allegro mnie mnie szlak trafia jak przegapiłem taką okazje xD no ale może pod choinke coś kupie nowego za 400 zł ale będe nieźle wkurzony jak bedzie mi coś scinać wtedy będe sobie myślał ... ale fajnie bym miał za 380 GTS na którym by nie scinało Very Happy;/


co do golfa zgadzam sie xD z tuningu już dawno wyrosłem ;/ jak widze takie auta to sie mi smiać chce z tych "dzieci" które nimi jeżdzą ..


ale sie rozpędziłem ;p

pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Nie 16 Czerwiec, 2024 10:36 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
hrabia303
PostWysłany: Czw 08 Listopad, 2007 14:38  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Skąd: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

mateusz_gosc napisał(a):


co do golfa zgadzam sie xD z tuningu już dawno wyrosłem ;/ jak widze takie auta to sie mi smiać chce z tych "dzieci" które nimi jeżdzą ..



co do kupna S2 ... za 150 ZŁ NIGDY !!!! może 80 bym dał...
Bogu dzięki Laughing Wink
A tam gadasz
Paweł PL napisał(a):
Makao zrob jakis filmik z F1 project Smile Wyscig Moze byc ciekawy jeszcze te Bandy ehhh
Dziś będę w wyścigu testowym jechał zapisze powtórkę i może zrobię filmik jak nie to udostępnię materiał.
_________________

"Jechałem tak szybko gdyż....lubię zapierdalać..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
makao
PostWysłany: Czw 08 Listopad, 2007 16:08  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 924
Skąd: Wrocław/Głogów
Dywizjon:

Nick w LFS:
Cq| Makao

mateusz_gosc napisał(a):
nie wiem czy już kupie w tym lub przyszłym miesiącu grafe ... ;/ wczoraj licytowałem GEFORCE 8600GTS !! cena była 370 zł a nówka kosztuje 600-700 zł do tego to była limitowana edycja z taktowaniami 745 !!!! oczywiście chciałem pod koniec dac 380 i był napis PONIŻEJ MINUTY oczywiscie dałem 380 ! ale nie zdązyłem ! bo aukcja się zakończyła !! czyli OKAZJA przepadła ;/ a bym miał karte za 380 która jest warta 600-700 zl ;/ sie tak wkurzyłem ze przez to zbrzydły mi wszystkie karty;/ nie patrze już na allegro mnie mnie szlak trafia jak przegapiłem taką okazje xD no ale może pod choinke coś kupie nowego za 400 zł ale będe nieźle wkurzony jak bedzie mi coś scinać wtedy będe sobie myślał ... ale fajnie bym miał za 380 GTS na którym by nie scinało Very Happy;/

Tego nie wiesz, bo ktoś kto wygrał aukcje mógł równie dobrze dać 500zł.

mateusz_gosc napisał(a):
co do golfa zgadzam sie xD z tuningu już dawno wyrosłem ;/ jak widze takie auta to sie mi smiać chce z tych "dzieci" które nimi jeżdzą ..
Tylko, że te "dzieci" są starsze od Ciebie, więc poszukaj lepszego porównania Laughing

Ostatnio zmieniony przez makao dnia Nie 30 Marzec, 2008 00:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
 
Jotemi
PostWysłany: Czw 08 Listopad, 2007 16:47  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 799

Dywizjon:

Nick w LFS:

Ta z ta aukcja nic nie wiadomo. Moze sie kolesie dogadali i w ostatniej chwili kolo zamknal aukcje Razz Ile razy mialem cos takiego to szkoda gadac :/
Najlepszy numer to byl jak wylicytowalem se k300 za 30zl xD Dzwonie do kolesia on mnie z lzami w oczach prosi o rezygnacje Very Happy Plakal mi do sluchawki Razz
_________________
Kanał IRC: #lfs.pl na serwerze: Gamesurge
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
mateusz_gosc
PostWysłany: Czw 08 Listopad, 2007 18:01  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 308

Dywizjon:

Nick w LFS:
mateusz_gosc PL

z aukcja było tak że były 2 karty ... jeden wygrał za 380 a drugi za 414 więc jak bym dał 381 to tylko ja i ten gostek za 414 by wygrał aukcje .... licytajce obserwowałem przez cały tydzień i nie zakończył przed czasem ... no trudno Razz

co do S2 ogladałem kilka filmów z S2 i powiem że bardzo bym chciał pojezdzic w s2 równiez ze względu na ogromną ilośc aut na serwerze i "normalność" ludzi .... jak wchodze na demo to mnie szlak trafia ;/

zresztą chyba mam pierwsze oznaki znudzenia LFSem ;/ już kilka krotnie sie mi znudzil na czas np. miesiąc .. pare tygodni albo nawet i rok .. zawsze mam takie oznaki:

-brak chęci jeżdzeniem RACE ;/
-wchodzenie na serwery z trasami CAR PARK
-niechęc do F1 ;/(choć uwielbiam F1) xD
-nuda xD
-i chęc driftingi i założenie teamu xD

co do ostatniego to chce załozyc z gostkiem team ... zawsze jak lfs mi sie nudził chciałem to zrobic Razz zobacze czy teraz sie uda czy szybcieł załoze tam xD czy szybciej mi sie znudzi LFS ale nie moge do tego dopuścic musze iśc grac ... własnie zaczołem TRENINGI czyli jazda między tymi pachołkami itd Very Happy Very Happy

co do dzieci to dodam "starcze dzieci" xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
makao
PostWysłany: Czw 08 Listopad, 2007 20:54  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 924
Skąd: Wrocław/Głogów
Dywizjon:

Nick w LFS:
Cq| Makao

mateusz_gosc napisał(a):
zresztą chyba mam pierwsze oznaki znudzenia LFSem ;/ już kilka krotnie sie mi znudzil na czas np. miesiąc .. pare tygodni albo nawet i rok .. zawsze mam takie oznaki:

-brak chęci jeżdzeniem RACE ;/
-wchodzenie na serwery z trasami CAR PARK
-niechęc do F1 ;/(choć uwielbiam F1) xD
-nuda xD
-i chęc driftingi i założenie teamu xD

co do ostatniego to chce załozyc z gostkiem team ... zawsze jak lfs mi sie nudził chciałem to zrobic Razz zobacze czy teraz sie uda czy szybcieł załoze tam xD czy szybciej mi sie znudzi LFS ale nie moge do tego dopuścic musze iśc grac ... własnie zaczołem TRENINGI czyli jazda między tymi pachołkami itd Very Happy Very Happy
Nic dziwnego, że nudzi Ci się F1 i inne rzeczy skoro nie masz S2, a ile można jeździć na demo? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
 
mariusz1980
PostWysłany: Czw 08 Listopad, 2007 21:37  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 401

Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]NooB-ik

ja jezdze z 3-4 latka Smile hehe
_________________
Maniek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Jotemi
PostWysłany: Czw 08 Listopad, 2007 22:10  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 799

Dywizjon:

Nick w LFS:

Ja dolaczylem do forum 29 Cze 2007. Czyli jezdze od 28 Cz 2007 xD
_________________
Kanał IRC: #lfs.pl na serwerze: Gamesurge
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
mateusz_gosc
PostWysłany: Czw 08 Listopad, 2007 22:28  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 308

Dywizjon:

Nick w LFS:
mateusz_gosc PL

lol ja jeżdze prawie od premiery S1 czyli prawie 4 lata ... zresztą sciągnijcie sobie s1 Wink zobaczycie jak sie grało... moim zdaniem było bardziej realnie nie było tak ślisko do tego ta muza lecąca w tle .. ten klimat oj aż sie łezka w oku kręci jak z kumplem graliśmy do 1 nad ranem Wink poczatkowo s2 kompletnie mi sie nie spodobało ale przestałem grac w s1 jak głowny serwer został wyłaczony ;( a szkoa ... zreszta sciagnijcie i zobaczcie jak wyglądął blackwood Wink rally cross i inne trasy Wink wyglądały całkiem inaczej Razz gra zajmuje 40 mb Wink


pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
makao
PostWysłany: Czw 08 Listopad, 2007 22:41  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 924
Skąd: Wrocław/Głogów
Dywizjon:

Nick w LFS:
Cq| Makao

Ja jeżdżę od 23 czerwca w takim razie Very Happy

P.S.
Mateusz a skąd ty możesz wiedzieć jak się jeździ realnie? o_O
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
 
swift
PostWysłany: Czw 08 Listopad, 2007 22:49  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 456
Skąd: Wrocław
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]Swift

Kur... ja juz nie moge.Musialem kiedys wybuchnac.Mateusz przestan pierdolic jaki jestes wspanialy bo grasz latami ,a chociazby Makao czy Pawel ruchaja cie jak chca,a graja od kilku miesiecy.Skoncz te przechwalki i nie komentuj bo nie bede z toba gadał.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
makao
PostWysłany: Czw 08 Listopad, 2007 23:33  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 924
Skąd: Wrocław/Głogów
Dywizjon:

Nick w LFS:
Cq| Makao

I znowu się zaczyna... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
 
Szymik
PostWysłany: Pią 09 Listopad, 2007 00:35  Odpowiedz z cytatem
Administrator


Dołączył: 03 Kwi 2003
Posty: 964
Skąd: Gdańsk
Dywizjon:
303sqn Kościuszkowski
Nick w LFS:
[WBT]Szymik

cisza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
mariusz1980
PostWysłany: Pią 09 Listopad, 2007 01:25  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 401

Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]NooB-ik

Mateusz kocham Cie :* Very Happy
_________________
Maniek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
mateusz_gosc
PostWysłany: Pią 09 Listopad, 2007 08:35  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 308

Dywizjon:

Nick w LFS:
mateusz_gosc PL

mówie żeby sciągnoć S1 i zobaczyć ze trasy były praktycznie całkiem inne ;/ ja sie uczyłem na tamtych trasach ... w S1 grałem dłuzej niż teraz w S2 ! i czy ja sie przechwalam ? lol nie moge nic napisac bo wszyscy mówią ze sie przechwalam ....xD śmiech na sali Razz

i co ja moge za to że 4 lata temu gdy większośc tu na forum nie wiedziała co to LFS ja wtedy z kumplem grałem to póznia nocy ... i to jest przechwalenie ? xD

taki Jotemi, Makao i inni grają dopiero kilka miesięcy a są lepsi niż inni którzy grają nawet 4 lata ... albo Ci co maja DFP Wink

Makao .... realnosć w S2 nie jest za wielka ... dlaczego ? bo jest makabrycznie za ślisko ... w S1 nie było tak ślisko .... czuło sie samochód ... bardziej były podsterowne ... zawsze w zimie wchodze sobie na ręcznym i robie bączki samochodem rodziców a czasem jak mi brat pozwoli to jego samochodem Razz mamy duże podwórko... więc w realności w zimie mniej auto się ślizga niż w LFS na asfalcie ...jak w LFS S2 da sie MOD zimowy wtedy jest realnośc bliska realności Very Happy bo wtedy wyobraża sobie że asfalt jest pokryty lodem to wtedy mogą auta się tak ślizgać... jak już kiedyś pisałem ... jak coś wiem to pisze ....

tu macie link do S1 http://www.gamershell.com/download_7239.shtml

tylko nie wystraszcie się grafiki Wink


i jak by ktoś nie wiedział to żeby w S1 odblokować turbo trzebabyło wygrać troche wyścigów .... zeby zdobyc turbo które kosztowało 200 credits ......... za jeden wyscig z dużą ilościa aut i gdy było się pierwszy miało sie od 4 do 12credits .... do tego jak dobrze pamiętam zero crasherów było ! nikt w nikogo nie walił ... nie było zniszczeń wiec wypadki crasherów nie podniecały... była wielka rywalizacja ...karzdy chciał zdobyć TURBO !! ...teraz wejde na serwer S2 demo to dzieci neo do mnie walą ze az szlak mnie trafia ... w S1 demo były naprawde super .... teraz wszyscy moga sie przerazic grafiką ... ale wolałem S1 bo była normalna walka ... tak jak teraz w S2 ... to wtedy większośc tych ludzi grało w demo S1 ....

to by było na tyle mojego przechwalania xD musze zmienic nick z mateusz_gosc na skromny_gośc bo to chyba też przechwalanie ? lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 3 z 8
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  Dodatki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna