Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ Inne gry  ~  http://spacetrace.org

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedna  1, 2
yivan
PostWysłany: Sob 05 Marzec, 2005 13:04  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 344
Skąd: Piaseczno
Dywizjon:

Nick w LFS:

uni 1-5 to chyba wogole tak jakby oddzielne wszechswiaty Wink ale wiekszosc graczy gra tu i tu i tu i tam tworzÂąc te same sojusze. Jak zaczynalem gre 5 dni temu w uni4 to byÂło ok 6000 graczy teraz jest prawie 11tys i powstal nowy uni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Nie 07 Lipiec, 2024 21:40 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
laxtsc
PostWysłany: Sob 05 Marzec, 2005 13:14  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

Ja mam nick : deathlord a planetka sie nazywa FH911. Na wypadek jakby ktos potrzebowal gracza do sojuszu. Narazie ogladam gre, co, gdzie i jak. Czy help jest tylko po angielsku, niemiecku i francusku ?

Wolno mi net czyta i nie doczekam sie szybko helpa Smile Jak tu sie rozgrywa akcja, widze zegar, czas budowy iles tam minut itp. Czy sa dostepne tury jak w RedDragonie (15 na dzien), czy tez moze godzinka gry dziennie, a moze ten co siedzi 24h/dobe to ma lepiej ? Smile
Powrót do góry
 
 
hrabia303
PostWysłany: Sob 05 Marzec, 2005 13:23  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Skąd: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

ja na UNI 1 z SGC mamy sojusz ale ostatnio cos zasady lamia i chyba zaczniemy ich laĂŚ ;D


@ lax GraĂŚ mozna 24h Very Happy Ale na poczÂątku nie ma co robiĂŚ jak ino kopalnme budowaĂŚ ;D
_________________

"Jechałem tak szybko gdyż....lubię zapierdalać..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
laxtsc
PostWysłany: Nie 06 Marzec, 2005 12:35  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

Jesli macie w sojuszu wolne miejsce to napiszcie nazwe, z checia dolacze. Wolalbym raczej z kims starszym w sojuszu byc, oczywiscie z kims juz znanym przede wszystkim. Przegladalem ankiete wieku to duzo mlokosow tam gra 15-18 lat Wink

A idzie mi narazie jak krew z nosa, mam laboratorium i buduje kopalnie, co bym mial Deuteru na badania Smile Gralem kiedys w RedDragona 1-2 tygodnie i wiem, ze w sojuszu ludziska pomagaja nowym graczom. Co to dla nich 1000 sztuk materialow, w 10 minut tyle pewnie wydobywaja Smile
Powrót do góry
 
 
yivan
PostWysłany: Nie 06 Marzec, 2005 12:51  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 344
Skąd: Piaseczno
Dywizjon:

Nick w LFS:

ja jestem w sojuszu SGC silnie zwiÂązanym z SGA jak chcesz to napisz podanie mnie przyjeli bez marudzenia.

Na poczÂątku z tego co czytalem na forum, oraz co sie dowiedzialem od starszych graczy dobrze jest budowac kopalnie metalu oraz krysztaÂłu + elektrownie sloneczna - olewajÂąc sobie troche deuter gdyz jest srednio przydatny i zrzera duzo energi.

Z tego co zauwazylem w badania nie ma co sie zapĂŞdzac dopuki nie zdobĂŞdziesz ok 20 punktow - poprostu to nie ma sensu - a pewnie i tak Cie nikt nie zaatakuje ze wzglĂŞdu na noobprotection - statki pewnie siĂŞ ma przy ok score 100. Tak wiec kopalnie na poczatek + energia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
 
laxtsc
PostWysłany: Nie 06 Marzec, 2005 13:37  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

Przeczytalem wszystkie FAQ i juz mniej wiecej wiem co i jak Smile A co do kopalni Deuteru to dzieki milej opcji po prostu odlacze prad i przeznacze na inne kopalnie.

Zlozylem podanie do SGC, jak odrzuca to SGA ma jeszcze duzo wolnych miejsc Smile
Powrót do góry
 
 
laxtsc
PostWysłany: Wto 08 Marzec, 2005 09:43  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

Sprawdzilem ta gre SpaceTrace. Pierwszy konakt wypadl blado, slabe ulozenie ikonek, miejscami nieczytelnie jest. Graficznie OG goruje tutaj, obrazki w OG sa bardzo ladne, robione fachowa reka. Zabawe zaczynamy juz ze stocznia, mozna budowac statki, zadnych kopalni, ilosc budowy ogranicza liczba pracownikow okolo 4000 (1 mysliwiec - 1 pracownik). Spodziewalem sie znacznie wiecej po tej grze. Wprawdzie z OG dopiero zaczalem zabawe to jednak to ograniczenie planet do 9 i niemoznosc przejmowania planet troche ograniczaja mozliwosci pozniejszej, rozwinietej juz gry. Plusem SpaceTrace jest rozbudowany system komunikacji - IRC Chat itp. 5 ras do wyboru, kazda z innymi zdolnosciami i jednostkami.

OGame jest gra niezla, choc nie pozbawiona bledow. Kto wie, moze kiedys usprawnia gre nieco. Przydalby sie system komunikacji jak w RedDragonie, mozliwosc przejmowania planet procz planety glownej i pare innych mniejszych usprawnien Smile
Powrót do góry
 
 
Beryl
PostWysłany: Wto 08 Marzec, 2005 09:59  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

www.kolony.net znowu ruszyÂło, na razie moja kolonia na 14tym miejscu Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
laxtsc
PostWysłany: Wto 08 Marzec, 2005 11:38  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

Zaraz Kolony obejrze Smile Cos mi sie net piep.... i na FH mam duze pingi, to mi tylko takie gierki zostaja Wink Przymierzam sie do zmiany operatora, jednak nie bedzie to za szybka zmiana, czekam az TP udostepni kable Chello w moich stronach Smile

Zapisalem sie tez do RedDragona. Niestety, gralem w to rok temu, tylko nie mialem stalego dostepu do neta a teraz ... platnosci jakies. Mozna niby grac za darmo, rozbudowujac panstwo do 25000 akrow, jednak dalej trzeba bulic. Niby 13 zlotych za 1 krolestwo za 1 Ere ale zawsze to jakas kasa jest.
Powrót do góry
 
 
koziol-
PostWysłany: Czw 13 Październik, 2005 07:25  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

Gra ktoÂś jeszcze w Ogame ?? bo mi kurna zablokowali konto za push Sad zablokowali na ROK !!
Powrót do góry
 
 
hrabia303
PostWysłany: Czw 13 Październik, 2005 07:50  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Skąd: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

koziol- napisał(a):
Gra ktoÂś jeszcze w Ogame ?? bo mi kurna zablokowali konto za push Sad zablokowali na ROK !!

Ciesz siê wygra³eœ czas wolny Very Happy Mo¿esz iœÌ na piwo Twisted Evil
_________________

"Jechałem tak szybko gdyż....lubię zapierdalać..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Saito
PostWysłany: Czw 13 Październik, 2005 08:42  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 206
Skąd: Szczecin
Dywizjon:

Nick w LFS:

ja obecnie gram na uni30 i nawet dzis widzialem sojusz "303sqn" czy to moze sprawka ktoregos z was ?
_________________
Aeria gloris!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
yivan
PostWysłany: Czw 13 Październik, 2005 10:55  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 344
Skąd: Piaseczno
Dywizjon:

Nick w LFS:

http://student.wszia.edu.pl/~yivan/burnedlands/


dopiero poczÂątek wiec sie nic nie spodziewajcie - ale moze za pol roku... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
 
koziol-
PostWysłany: Pon 17 Październik, 2005 06:23  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

Hohohoh ivan a powiedz co to bedzie ?
Powrót do góry
 
 
laxtsc
PostWysłany: Pon 17 Październik, 2005 07:22  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

Hie, hie. Takich stronek juz widzialem kilka. Login, strona glowna i napis o przyszlym projekcie gry Smile Moze cos z tego wyjdzie. A moze na przyszlosc dam wsparcie, jak poducze sie PHP itd. Smile
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedna  1, 2
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  Inne gry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna