| Autor |
Wiadomość |
Strona Glówna WBC ~ Gadka Szmatka ~ a wiecie co ?
Zobacz następny temat Zobacz poprzedni temat |
Strona 1 z 1
|
|
|
Wysłany:
Sro 20 Wrzesień, 2023 11:12
|
|
|
Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1895
Skąd: Planeta Ziemia :)
Dywizjon:
Nick w LFS:
|
|
mtwd
marudy, polatamy w coĹ ?  _________________ pierdziec nie ma komu !!! ale wachac to by wszyscy chcieli !!!
pijcie wodę! -woda ma moc... unosi statki, porusza młyny... |
|
|
|
 |
Reklama +bot

|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|
Wysłany:
Sro 20 Wrzesień, 2023 11:41
|
|
|
Administrator
Dołączył: 03 Kwi 2003
Posty: 968
Skąd: Gdańsk
Dywizjon:
303sqn Kościuszkowski
Nick w LFS:
[WBT]Szymik
|
|
Rax też jeszcze żyje  |
|
|
|
 |
|
Wysłany:
Sro 20 Wrzesień, 2023 12:01
|
|
|
Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1895
Skąd: Planeta Ziemia :)
Dywizjon:
Nick w LFS:
|
|
stale wypatruję cona na każdym ekranie ! _________________ pierdziec nie ma komu !!! ale wachac to by wszyscy chcieli !!!
pijcie wodę! -woda ma moc... unosi statki, porusza młyny... |
|
|
|
 |
|
Wysłany:
Czw 21 Wrzesień, 2023 10:12
|
|
|
pilot
Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 583
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:
|
|
BTW jesteś w realu coraz bardziej podobny do awatara. _________________ Całe życie z wariatami
 |
|
|
|
 |
|
Wysłany:
Czw 21 Wrzesień, 2023 17:31
|
|
|
Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1624
Dywizjon:
303
Nick w LFS:
|
|
Jak zobaczylem nowy post napisany przez raxa to wiedzialem,że bedzie mtwd, pewne rzeczy sie nie zmieniaja.
Apropos latania, to sa "nowe" warbirsy na steamie, podobno tak samo chujowe jak stare. |
|
|
|
 |
|
Wysłany:
Wto 02 Wrzesień, 2025 20:19
|
|
|
sierżant
Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 398
Skąd: Polska/Chelm
Dywizjon:
Nick w LFS:
|
|
Elo Dziadkowie!!!!
Jak żyjecie? _________________ tak to ja nie trafilem w hangar!!!
i nie rozpoznaje Beryla
Pozdrawiam
Plush aka plu-pl
http://public.fotki.com/plushack/ |
|
|
|
 |
|
Wysłany:
Sro 03 Wrzesień, 2025 10:29
|
|
|
pilot
Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 583
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:
|
|
Rax ledwo co. _________________ Całe życie z wariatami
 |
|
|
|
 |
|
Wysłany:
Sro 03 Wrzesień, 2025 19:08
|
|
|
sierżant
Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 398
Skąd: Polska/Chelm
Dywizjon:
Nick w LFS:
|
|
Dupa za bardzo mu urosła bo za dużo w niej ma.... _________________ tak to ja nie trafilem w hangar!!!
i nie rozpoznaje Beryla
Pozdrawiam
Plush aka plu-pl
http://public.fotki.com/plushack/ |
|
|
|
 |
|