Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ IŁ-2 Sturmovik  ~  IL2 - Serwer Andy'ego - =PFT= IL46 ULTRAPack1.7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 10 z 14
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Szymik
PostWysłany: Nie 07 Wrzesień, 2008 15:09  Odpowiedz z cytatem
Administrator


Dołączył: 03 Kwi 2003
Posty: 964
Skąd: Gdańsk
Dywizjon:
303sqn Kościuszkowski
Nick w LFS:
[WBT]Szymik

FlammenWerfer napisał(a):
Jak już o statsach mowa. To trochę takie statsy - widmo, niby są ale w sumie to nie ma. O ile wiem to nie tylko mój problem. Ładuje się tylko pierwsza strona z ogólnymi statystykami serwera ale dalej nie idzie - linki nie działają. Próbowałem na trzech różnych praglądarkach...


Naprawie to:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Sro 26 Czerwiec, 2024 13:39 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
syd
PostWysłany: Nie 07 Wrzesień, 2008 15:28  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 28 Gru 2004
Posty: 250
Skąd: Stąd
Dywizjon:

Nick w LFS:

W plikach ini poszczególnych map jest straszny bałagan. Ładowanie map nie ma ładu i składu. Chyba zrobię po prostu alfabetyczną kolejność. Jegorovo się pisze przez J czy Y? Na wszelki wypadek zrobię podwójnie Smile

Poza tym jest parę wersji tej samej mapy i nie wiadomo, która jest właściwa. Kompletna paranoja.

Joohny - napisałeś, że jak w pliku .ini mapy nie ma parametrów pogody to bierze te ustawienia z głównego gcwd.ini. A ja w tym pliku nie znalazłem nic co by dotyczyło pogody. Są parametry związne z porą dnia, ale pogody już nie ma.
_________________
"Bandits at five o'clock!"
"Roger that...........What do we do until then?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
chin3k
PostWysłany: Pon 08 Wrzesień, 2008 11:07  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 4

Dywizjon:

Nick w LFS:

Plisssssss
Włączcie z powrotem limit żyć. To co się wczoraj działo to sodomia-i-gomoria. Nie warto było nawet wracać na swoje lotnisko...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
syd
PostWysłany: Pon 08 Wrzesień, 2008 15:29  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 28 Gru 2004
Posty: 250
Skąd: Stąd
Dywizjon:

Nick w LFS:

Dobra - zrobiłem trochę porządku w plikach. W tej chwili wszystkie .ini wyglądają tak samo tzn. wpisany i ustawiony został każdy parametr. Kolejność map jest następująca:
-->Africa42
-->Balaton45S
-->Gwinea42
-->Italy1943
-->Jegorovo39
-->Kiev41
-->Kuban43
-->Kurland45N
-->Moscow42
-->Pacific1944
-->Smolensk41

W chwili jak to piszę stoi na serwie Afryka. Zgłaszajcie wszystkie bugi - zwisy serwera, niespodziewane przeładowania, nie taka kolejność map itp.

Mam nadzieję, że za dużo nie namieszałem i trochę serwer podziała.
_________________
"Bandits at five o'clock!"
"Roger that...........What do we do until then?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Noe
PostWysłany: Pon 08 Wrzesień, 2008 20:03  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 8
Skąd: Radom
Dywizjon:
Polish Aerobatic Team "EAGLES"
Nick w LFS:

No to Panowie namieszaliście!!! Parę dni mnie nie było i dupa wielka, widzę że zmusiliście nas do opuszczenia serwera.
Nie wiem o jakich czitach mówicie????
Ja nie wyobrażam sobie latania bez soundmoda (to chyba jest akurat włączone), moda propelera, moda AAA, i moda chmurek. Tylko dla tych ustawień powróciłem do latania bojowego bez tych modów to se odpuszczam sorki Panowie.
Myślę że sporo ludzi jest podobnego zdania jak ja, co widać po ilości obecnych na serwerze.
Nie wiem kto wymyślił że mody które wymieniłem są czitami...Bzdura totalna.... No nic myślę że zmienicie szybko decyzję i powrócimy do dobrej zabawy. Nie chce źle wróżyć ale jak zostawicie te ustawienia to serwer znów umrze.
Rozumiem że trafiają się kolesie którzy stosują jakieś czity ale to można go zawsze kiknąć z serwera. To jest nasza opinia.
Nikt z nas nie będzie instalował kolejnej wersji iła żeby polatać.
_________________
Noe
Lider Polish Aerobatic Team "Eagles"
www.eagles.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
Vrihedd
PostWysłany: Wto 09 Wrzesień, 2008 08:42  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 13

Dywizjon:

Nick w LFS:

Noe napisał(a):
No to Panowie namieszaliście!!! Parę dni mnie nie było i dupa wielka, widzę że zmusiliście nas do opuszczenia serwera.
Nie wiem o jakich czitach mówicie????
Ja nie wyobrażam sobie latania bez soundmoda (to chyba jest akurat włączone), moda propelera, moda AAA, i moda chmurek. Tylko dla tych ustawień powróciłem do latania bojowego bez tych modów to se odpuszczam sorki Panowie.
Myślę że sporo ludzi jest podobnego zdania jak ja, co widać po ilości obecnych na serwerze.
Nie wiem kto wymyślił że mody które wymieniłem są czitami...Bzdura totalna.... No nic myślę że zmienicie szybko decyzję i powrócimy do dobrej zabawy. Nie chce źle wróżyć ale jak zostawicie te ustawienia to serwer znów umrze.
Rozumiem że trafiają się kolesie którzy stosują jakieś czity ale to można go zawsze kiknąć z serwera. To jest nasza opinia.
Nikt z nas nie będzie instalował kolejnej wersji iła żeby polatać.


Noe - obudz się.
To, że PAT lata na modach to chyba wiedzą wszyscy.
Za długo Cię znam aby podejrzewać, abyś stosował niedozwolone wspomaganie. Ale są też inni ludzie. Serwer PTF jest ciekawym serwerem - ma dynamikę i trzeba się wykazać mysleniem jesli chce sie wygrac daną mapę. Ale tak w gruncie rzeczy pozostaje serewerm dogowym - i tak jest traktowany przez większość graczy. A znakomita większość graczy ma gdzieś klimat i ludzi na serwie. Liczy się tylko frag, kill czy jak to nazwiesz ...
Poprosilismy Rax'a & Company o wprowadzenie crt=2 ponieważ zdarzały się przypadki "dziwnego" zachowania ze strony niektórych graczy.
Nie było problemu, żeby wejść na serwer "podminionym" spitem Vc który "tylko" z zewnatrz wyglądał na takiego. Ale tak naprawdę to był 25 Lbs. Albo latać na Fw-190 D9 który na serwie wyglądał jak zwykłe Fw-190 A4.
Owszem frekwencja spadła, ale nie uważam tego za minus.
Bo jesli sie chce polatać tutaj - to można.
Wbrew pozorom crt=2 przepuszcza większość "małych" modów takich jak sound, kokpity czy dymki. Crt=2 nie przepuszcza "duzych" modów zawierających juz nowe samoloty. Ale taki mod to po co tutaj skoro i tak nie mozna polatać na tych nowych samolotach ??
Klimat nie zalezy od samolotów. Klimat zależy od ludzi. A o to jestem spokojny.

Pozdrawiam serdecznie
Vrihedd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wilk
PostWysłany: Pią 12 Wrzesień, 2008 14:32  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 53
Skąd: Wilkowyje
Dywizjon:

Nick w LFS:

Jeśli mogę coś powiedzieć, to :
- death kick - nigdy więcej tego pierónstwa.
- crt-2 - jak najbardziej, ostatnio musiałem sobie wejść na UK-1, potem UK-2 a potem UK-3, żeby sie dowartosciować.
Prawda jest taka, że przy korzystaniu ze zwykłego sound moda już można czitować, np słyszysz przeciwnika wcześniej niż on ciebie. Zawsze to parę sekund przewagi. Dla wytrawnego myśliwca (nie o mnie mowa) to mnóstwo czasu. Wolę być jednak pewny, że sam coś zdu......em, a nie przeżywać katuszy, że Ruskie czitują. A upodobali sobie ten serwer , oj upodobali Smile

joohny napisał(a):

... ślunskie lobby wystawiało sobie nawzajem cona - ostatecznie Sid był wabikiem, a Rax egzekutorem....

Kule bele, nasi sam byili Shocked Very Happy

Vrihedd napisał(a):

A tak btw.
Zupełnie siadła frekwencja na serwerze Laughing Laughing Laughing
Ot, ciekawe dlaczego ? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing

Dobra, wróciłem z delegacji, mam nadzieję, że rodzina mnie nie zaanektuje na najbliższy weekend Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Vrihedd
PostWysłany: Pon 15 Wrzesień, 2008 12:00  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 13

Dywizjon:

Nick w LFS:

syd napisał(a):
Dobra - zrobiłem trochę porządku w plikach. W tej chwili wszystkie .ini wyglądają tak samo tzn. wpisany i ustawiony został każdy parametr. Kolejność map jest następująca:
-->Africa42
-->Balaton45S
-->Gwinea42
-->Italy1943
-->Jegorovo39
-->Kiev41
-->Kuban43
-->Kurland45N
-->Moscow42
-->Pacific1944
-->Smolensk41

W chwili jak to piszę stoi na serwie Afryka. Zgłaszajcie wszystkie bugi - zwisy serwera, niespodziewane przeładowania, nie taka kolejność map itp.

Mam nadzieję, że za dużo nie namieszałem i trochę serwer podziała.


Jak dotąd wszystko smiga bardzo ładnie.
Zadnych niespodziewanych przerw. Serwer ładuje nowe misje jak również noew mapy bez zarzutu. Kolejność map też jest zachowana.

Vrihedd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Noe
PostWysłany: Nie 21 Wrzesień, 2008 20:00  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 8
Skąd: Radom
Dywizjon:
Polish Aerobatic Team "EAGLES"
Nick w LFS:

No i chyba było lepiej wcześniej na serwerze. Jakoś pustkami zawiało....
_________________
Noe
Lider Polish Aerobatic Team "Eagles"
www.eagles.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
joohny
PostWysłany: Pon 22 Wrzesień, 2008 08:09  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 20 Sty 2005
Posty: 668
Skąd: Lublin
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Noe napisał(a):

Rozumiem że trafiają się kolesie którzy stosują jakieś czity ale to można go zawsze kiknąć z serwera. To jest nasza opinia.
Nikt z nas nie będzie instalował kolejnej wersji iła żeby polatać.

Z tego co się orientuję to podmiana wersji Iła lub moda zajmuje kilkanaście sekund i nie trzeba nowych instalacji (pod warunkiem, że się zachowało odpowiednie pliki). Takie zabezpieczenia są np. na najpardziej popularnych Spit vs. Bf i Zeke wv. Wildcat. Wolę nie latać na pustym serwerze niż latać na pełnym, w poszukiwaniu kto w Emilu ma fly model z Me-262.
_________________
Parkinson czy Alzheimer? Wybór jest prosty.
Lepiej połowę rozlać niż zapomnieć wypić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
srk76
PostWysłany: Sob 01 Listopad, 2008 17:49  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 581

Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Jak sobie chcecie na Jegorowie polatać to sobie ją włączcie Twisted Evil
Jakoś sobie ją sam skończyłem (pardon raz Blues próbował przeszkodzić)

Niebiescy rządzą Razz (oczywista nie w piłce nożnej)
_________________
Całe życie z wariatami Wink

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
rax
PostWysłany: Sob 01 Listopad, 2008 21:31  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1895
Skąd: Planeta Ziemia :)
Dywizjon:

Nick w LFS:

ptaszku, nie draznij adminow bo odpala jegorowo w taki sposob ze bedziesz mogl je zamykac az ci broda wyrosnie ! Laughing
_________________
pierdziec nie ma komu !!! ale wachac to by wszyscy chcieli !!! Wink
pijcie wodę! -woda ma moc... unosi statki, porusza młyny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
bluesbrat
PostWysłany: Nie 02 Listopad, 2008 16:52  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 107
Skąd: ze Stolycy
Dywizjon:

Nick w LFS:

srk76 napisał(a):
Jak sobie chcecie na Jegorowie polatać to sobie ją włączcie Twisted Evil
Jakoś sobie ją sam skończyłem (pardon raz Blues próbował przeszkodzić)

Niebiescy rządzą Razz (oczywista nie w piłce nożnej)

Very Happy Very Happy dałem Ci skończyć, bo podobno dawno Cię nie było i jeszcze Byś się zniechęcił... A poza tym następnym razem wyłączę moje tajne czity takie jak np.: automatyczne wlatywanie w las lub pod wodę, gdy tylko rax albo sid pijawią się na TSie albo notoryczne latanie na 12stej, gdy tylko zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu przekroczy 0,5 promila. Normalnie takie czity pozwalają mi uniknąć zestrzelenia przez przeciwnika lub posądzenia o stosowanie słynnego raxowego czitu niewidzialności, ale na dłuższą metę są uciążliwe, więc koniec z tym i następnym razem dam się niebieskim we znaki!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
srk76
PostWysłany: Pią 28 Listopad, 2008 10:28  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 581

Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Widzę że się trudność zmieniła na serwerku. Cuś jakbym ikonki widział Rolling Eyes
_________________
Całe życie z wariatami Wink

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
rax
PostWysłany: Pią 28 Listopad, 2008 10:33  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1895
Skąd: Planeta Ziemia :)
Dywizjon:

Nick w LFS:

srk76 napisał(a):
Widzę że się trudność zmieniła na serwerku. Cuś jakbym ikonki widział Rolling Eyes


Sid dzisiaj zmieni na stara wersje, miala byc tydzien wersja ilka z ikonkami. Teraz zostanie wylaczona.
_________________
pierdziec nie ma komu !!! ale wachac to by wszyscy chcieli !!! Wink
pijcie wodę! -woda ma moc... unosi statki, porusza młyny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 10 z 14
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  IŁ-2 Sturmovik

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna